Kontakt


Projektets kontaktpersoner

Projektledare: Heléne K Bergenhäll, 0520-49 57 19, helene.bergenhall@trollhattan.se

Projektkoordinator:

Du och ditt liv: Suz KvickLarsson, 0700-825154, suz.kvick.larsson@vgregion.se
Hälsoskola för arbete och Vägen Vidare:
Josefine Johansson, 0520-495602, josefine.l.johansson@trollhattan.se
Anna Norrström, anna.norrstrom@arbetsformedlingen.se

Arbetsförmedlare i projektet:
Agnes Arag, 010-488 58 08, agnes.arag@arbetsformedlingen.se
Johanna Deckert, 010-488 39 59, johanna.deckert@arbetsformedlingen.se

Projektadministratör: Anne Andersen, 0520-49 59 49, anne.andersen@trollhattan.se

Projektekonom: Nina Isoaho, 0520-49 77 96, nina.isoaho@trollhattan.se

Samordningsförbundet Trollhättan, Lilla Edet och Grästorp
Ann Kickeus, 0520-49 69 49, ann.kickeus@trollhattan.se

Samordningsförbundet Vänersborg – Mellerud
Ann Kickeus, 0520-49 69 49, ann.kickeus@trollhattan.se


Samordningsförbundet BÅD-ESÅ
Helene Ohlsson, 010-487 13 56, helene.x.ohlsson@arbetsformedlingen.se